-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з охорони під час проведення фестивалю «Арсенал ідей»
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010239-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
170 766.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
11
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7cb28726494548ed95d94259835e28c0
Внутрішній номер закупівлі:
30257052
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010239-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ТА МУЗЕЙНИЙ КОМПЛЕКС "МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33403498
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Івана Мазепи 28-30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Петренко 380442885225 petrenko@artarsenal.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
170 766.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 16:39 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 16:39 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 16:39 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 13:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 766.67 Послуги з охорони під час проведення фестивалю «Арсенал ідей»