• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з охорони під час проведення фестивалю «Арсенал ідей»

Оголошено тендер

204 920.00 UAH
Номер: 7cf21f344f814993aa4547b9427d7664
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-012541-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ТА МУЗЕЙНИЙ КОМПЛЕКС "МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ТА МУЗЕЙНИЙ КОМПЛЕКС "МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ"
Очікувана вартість: 204 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з охорони під час проведення фестивалю «Арсенал ідей»
Примітки: Зміни до річного плану 2026 р.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування: 01.09.2026 16:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума204 920.00 UAH