-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Профіль
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010203-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
2 834.89
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
26
хв
38
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6350e785c0b44942a7848e0342858c31
Внутрішній номер закупівлі:
30257011
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010203-a
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283752
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Героїв-рятувальників, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарія Черненко +380982933689 dzmumns@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 834.89 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 16:37 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 16:37 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 16:37 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 15:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 834.89 Профіль