-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профіль
Оголошено тендер
3 401.86
UAH
Номер:
753aa36cb20444cb9233958adecd3195
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-012856-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283752
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Героїв-рятувальників, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283752
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Героїв-рятувальників, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 401.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Профіль
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.09.2026 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описсубвенція
Код класифікації видатківКПК-2019:1006280 - Забезпечення діяльності сил цивільного захисту
Сума3 401.86 UAH