• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

2 234 589.20 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
33
хв
27
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c52be09804f546d5a15b425b65aeeb2e
Внутрішній номер закупівлі: 30256815
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010010-a   
Замовник: КП "Харківські теплові мережі"
Контактна особа: Марина Губар 380503661698 m.hubar.htm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 234 589.20 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 16:31 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 16:31 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 16:31 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 12:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 234 589.20 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл