• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

Оголошено тендер

2 681 507.04 UAH
Номер: 7f5fc8ec627f4eeea56c4c3555850607
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-012550-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Харківські теплові мережі"
Замовник: КП "Харківські теплові мережі"
Очікувана вартість: 2 681 507.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування: 01.09.2026 16:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 681 507.04 UAH