-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
товари медичного призначення
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009858-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 13:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 13:00)
397 350.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
33
хв
17
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
fb9248416da84b3794b145293df4ffe9
Внутрішній номер закупівлі:
30256670
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009858-a
Замовник:
ХАРКІВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20695033
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, ПРОВУЛОК ІНЖЕНЕРНИЙ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рубля Інна Василівна 380507693003 hvmkc@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
397 350.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 16:23 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 16:23 - 17.09.2026 13:00
Період оскарження:
01.09.2026 16:23 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴397 350.00 товари медичного призначення