-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
товари медичного призначення
Оголошено тендер
425 164.50
UAH
Номер:
14279023076442d1a3221e4dac59f06b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-007395-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ХАРКІВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20695033
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, ПРОВУЛОК ІНЖЕНЕРНИЙ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ХАРКІВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20695033
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, ПРОВУЛОК ІНЖЕНЕРНИЙ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
425 164.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
товари медичного призначення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
01.09.2026 13:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума425 164.50 UAH