-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту надувного човна Kolibri RIB-400
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009845-a
Завершена
115 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
a7f25a44a97540559c12cace076f0fe2
Внутрішній номер закупівлі:
30256651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009845-a
Замовник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Шальнов Юрій Анатолійович 380487019230 yshalnov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-08-04-007273-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
115 800.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з поточного ремонту надувного човна Kolibri RIB-400
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Єрошенко С.Д.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2585813935
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
Ціна пропозиції
115 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4f72d6ab5ef54931ac503538ea98fe05
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-009845-a-a1
Постачальник:
ФОП Єрошенко С.Д.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2585813935
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
Номер договору:
510-26
Сума договору:
115 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний