• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуга з поточного ремонту надувного човна Kolibri RIB-400

Оголошено тендер

138 960.00 UAH
Номер: 0ea6a6d893fe44ab94be330788d1cd22
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-012213-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Військова частина 2138
Замовник: Військова частина 2138
Очікувана вартість: 138 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з поточного ремонту надувного човна Kolibri RIB-400
Примітки: Закупівля здійснюється на підставі пп.6 п.13 ПКМУ №1178 від 12.10.2022р Відмінено відкриті торги UA-2026-08-04-007273-a через неподання жодної тендерної пропозиції.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 01.09.2026 16:10
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума138 960.00 UAH