-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картриджі для друкарської техніки
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009679-a
425-ВО
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
89 830.77
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
30
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7c8ffa181d2b4662bd8c300de22dc4c1
Внутрішній номер закупівлі:
30256501
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009679-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Захарченко Ірина Володимирівна 380503847607 I.Zaharchenko@skhidgzk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
89 830.77 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 16:16 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 16:16 - 17.09.2026 10:00
Період оскарження:
01.09.2026 16:16 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 13:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴89 830.77 Картриджі для друкарської техніки