-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картриджі для друкарської техніки
Оголошено тендер
107 796.93
UAH
Номер:
713cad0488d74606a6410ac00f3a9425
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-012053-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
107 796.93 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Картриджі для друкарської техніки
Примітки:
425-ВО
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Дата опублікування:
01.09.2026 16:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума107 796.93 UAH