-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Навантажувально-доставочна машина
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009533-a
426 ВО
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
46 741 721.88
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
12
год
54
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
427cdf95a73d4979bd42dfb09b39a4ee
Внутрішній номер закупівлі:
30256371
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009533-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кривко Анатолій Миколайович 380664331523 A.Kryvko@skhidgzk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
46 741 721.88 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 16:10 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 16:10 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 16:10 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 12:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 741 721.88 Навантажувально-доставочна машина