-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Навантажувально-доставочна машина
Оголошено тендер
56 090 066.26
UAH
Номер:
38d0a03f137641f69770b42c0cd9aab1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-011640-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
56 090 066.26 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Навантажувально-доставочна машина
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка
Дата опублікування:
01.09.2026 15:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Навантажувально-доставочна машина
×
-
УКТ ЗЕД:
8429511000 --- навантажувачі, спеціально розроблені для підземних робіт
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 31.07.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума56 090 066.26 UAH