• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до автомобілів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

24 202.37 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
26
хв
57
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3f89b588423a4233adbf948bc8212fac
Внутрішній номер закупівлі: 30256095
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-009272-a   
Замовник: 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області
Контактна особа: Світлана Атамась +380939600090 sveta77789@ukr.net http://ck.mns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 24 202.37 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 16:00 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 16:00 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 16:00 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 12:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴24 202.37 Запасні частини до автомобілів