• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини до автомобілів

Оголошено тендер

24 202.37 UAH
Номер: ebca52175c89443ea491542872f81d05
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-011465-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області
Замовник: 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області
Очікувана вартість: 24 202.37 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до автомобілів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.09.2026 15:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума24 202.37 UAH