-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ячмінь фуражний
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009268-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
221 052.63
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
12
год
09
хв
42
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e24f523df0b642cc8c7d04290c4cd1f4
Внутрішній номер закупівлі:
30256082
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009268-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВДЕННИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45620164
-
Адреса:
54031, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Заповідна, будинок 2В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артюх Юлія Олександрівна 380959319935 Yuliia.Artiukh@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
221 052.63 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 16:00 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 16:00 - 17.09.2026 10:00
Період оскарження:
01.09.2026 16:00 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 12:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴221 052.63 Ячмінь фуражний