-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ячмінь фуражний
Оголошено тендер
252 000.00
UAH
Номер:
41939214f22441e09ec8f248a05871cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-011404-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ПІВДЕННИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45620164
-
Адреса:
54031, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Заповідна, будинок 2В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
252 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ячмінь фуражний
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопля
Дата опублікування:
01.09.2026 15:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума252 000.00 UAH