• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуга з технічного обслуговування гусеничного екскаватора CASE CX220C LC HD ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)

43 907.92 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
11
хв
36
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8b30617fd6d64c3baf2fd4c0fff69a7c
Внутрішній номер закупівлі: 30255777
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-008941-a   
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
Контактна особа: Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 43 907.92 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 15:46 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 15:46 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження: 01.09.2026 15:46 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴43 907.92 Послуга з технічного обслуговування гусеничного екскаватора CASE CX220C LC HD ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання