-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з технічного обслуговування гусеничного екскаватора CASE CX220C LC HD ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Оголошено тендер
52 689.50
UAH
Номер:
1d4fd0b9b60c43de9c4fb854fd41cbe9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-009048-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
52 689.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з технічного обслуговування гусеничного екскаватора CASE CX220C LC HD ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.09.2026 14:38
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Проведення технічного обслуговування гусеничного екскаватора CASE CX220C LC HD
-
Дата публікації:
01.09.2026 14:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Заміна Фільтр масляний двигуна 842288488
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Заміна Фільтр паливний 84412164
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Заміна Мастило моторне AKCELA N1 ENG OIL 15W-40 CL-4 74512RH1EU-20л
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Заміна DONALDSON Фільтр паливний P550778
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Заміна 90476461 Фільтр повітряний CNH (90476461)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Заміна 90476453 Фільтр повітряний CNH (90476453)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Заміна 77429ВH9EU TUTELA HI-TEMP PREMIUM GREASE 18X400GR – 2 шт
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Виклик спеціаліста
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Технічне обслуговування
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума52 689.50 UAH