-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів для установки Трипільська ТЕС за звітний період 2026р.)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-008900-a
Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів для установки Трипільська ТЕС за звітний період 2026р.)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 09:00)
277 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
14
год
06
хв
07
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8ccbb311afdd4e73a172b2159ce65f3e
Внутрішній номер закупівлі:
30255720
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-008900-a
Замовник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Українка
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Філоненко Аліна Леонідівна 380457255412 filonenkoalina0209@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
277 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 15:45 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 15:45 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 15:45 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴277 666.67 Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів для установки Трипільська ТЕС за звітний період 2026р.)