• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів для установки Трипільська ТЕС за звітний період 2026р.

Оголошено тендер

333 200.00 UAH
Номер: de6e581ecef340eabbcc21197f3a8e61
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-005486-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 333 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів для установки Трипільська ТЕС за звітний період 2026р.
Примітки: ТпТЕС
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджмент
Дата опублікування: 07.08.2026 11:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума333 200.00 UAH