-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо за кодом CPV за ДК 021:2015:09110000-3 (підготовка об’єктів до опалювального сезону - деревні пелети з тирси твердих порід дерев)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-008735-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 17.09.26 00:00)
420 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
18
год
39
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
60c71728e64c47e1baded989f2802015
Внутрішній номер закупівлі:
30255559
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-008735-a
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281249
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, Майдан Героїв Небесної Сотні, 36, корп. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Малишкіна Наталя Олегівна +380577325535 malyshkina@hr.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 15:43 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 15:43 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 15:43 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 15:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴420 000.00 Тверде паливо за кодом CPV за ДК 021:2015:09110000-3 (підготовка об’єктів до опалювального сезону - деревні пелети з тирси твердих порід дерев)