-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо за кодом CPV за ДК 021:2015:09110000-3 (підготовка об’єктів до опалювального сезону - деревні пелети з тирси твердих порід дерев)
Оголошено тендер
504 000.00
UAH
Номер:
accaa42c2e9141d6a49b47fa78789d13
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-006730-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281249
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, Майдан Героїв Небесної Сотні, 36, корп. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281249
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, Майдан Героїв Небесної Сотні, 36, корп. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
504 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо за кодом CPV за ДК 021:2015:09110000-3 (підготовка об’єктів до опалювального сезону - деревні пелети з тирси твердих порід дерев)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
01.09.2026 13:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тверде паливо за кодом CPV за ДК 021:2015:09110000-3 (підготовка об’єктів до опалювального сезону - деревні пелети з тирси твердих порід дерев)
Кількість
28000 кілограм
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума504 000.00 UAH