• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Протипожежні двері ЕІ 60

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 16:00)

108 333.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
09
хв
24
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0a8896059da44aa589caad4d278e5905
Внутрішній номер закупівлі: 30255399
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-008578-a   
Замовник: Служба безпеки України
Контактна особа: СБУ ДГЗ 380936001863 inet_dgz@ssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 108 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 15:34 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 15:34 - 17.09.2026 16:00
Період оскарження: 01.09.2026 15:34 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 14:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴108 333.33 Протипожежнв двері ЕІ60