• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Протипожежні двері ЕІ 60

Оголошено тендер

130 000.00 UAH
Номер: 698c0443cdb4422ca4d56a2ff78e3989
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-005063-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Служба безпеки України
Замовник: Служба безпеки України
Очікувана вартість: 130 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Протипожежні двері ЕІ 60
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 14.08.2026 11:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума130 000.00 UAH