-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт житлового будинку за адресою: вулиця Васильківська, 18 у Голосіївському районі міста Києва, пошкодженого внаслідок військової агресії». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-008228-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 17.09.26 00:00)
3 752 965.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
03
год
34
хв
36
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
510df857d4b746e3b0185517c0ac14fa
Внутрішній номер закупівлі:
30255082
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-008228-a
Замовник:
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
39612276
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, Просп. Голосіївський, буд. 42.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тарасенко Оксана Іванівна 380442598219 uba_golosrda@kyivcity.gov.ua http://golos.kyivcity.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 752 965.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 15:33 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 15:33 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 15:33 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 11:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 752 965.00 «Капітальний ремонт житлового будинку за адресою: вулиця Васильківська, 18 у Голосіївському районі міста Києва, пошкодженого внаслідок військової агресії». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)