-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Гутянського надлісництва
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-008192-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
4 464.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
05
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
746695886ae94a489ed835fb9ce5825f
Внутрішній номер закупівлі:
30255019
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-008192-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45483786
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Гулака- Артемовського,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галушка Олег Анатолійович 380951340694 oleh.halushka@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 464.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 15:21 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 15:21 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 15:21 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 12:25
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴744.00 Лот 1 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Гутянського надлісництва Володимирівське лісництво
- Лот №2 ₴496.00 Лот 2 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Гутянського надлісництва Шарівське лісництво
- Лот №3 ₴744.00 Лот 3 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Гутянського надлісництва Краснокутське лісництво
- Лот №4 ₴248.00 Лот 4 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Гутянського надлісництва Золочівське лісництво
- Лот №5 ₴2 232.00 Лот 5 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Гутянського надлісництва Транспортна дільниця