• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Гутянського надлісництва

Оголошено тендер

5 356.80 UAH
Номер: 74c93630e5254cef87d90808a81917e6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-009836-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 5 356.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Гутянського надлісництва
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Дата опублікування: 01.09.2026 15:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 356.80 UAH