-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт системи опалення в укритті Ніжинської гімназії № 15 «Основа», що знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Об’їжджа, 123 (згідно код ДК 021:2015 50720000-8 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування системи централізованого опалення»
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007768-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
456 855.24
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
33
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d84570ecb9a64f7a8e6f29074f482a99
Внутрішній номер закупівлі:
30254623
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007768-a
Замовник:
НІЖИНСЬКА ГІМНАЗІЯ № 15 "ОСНОВА" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26467882
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, ВУЛИЦЯ ОБ'ЇЖДЖА будинок 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Неля Смоленська +380463131442 nvsmol4@gmail.com http://zosh15-nizhyn.uo.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
456 855.24 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 15:08 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 15:08 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 15:08 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 15:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴456 855.24 Поточний ремонт системи опалення в укритті Ніжинської гімназії № 15 «Основа», що знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Об’їжджа, 123 (згідно код ДК 021:2015 50720000-8 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування системи централізованого опалення»