• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт системи опалення в укритті Ніжинської гімназії № 15 «Основа», що знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Об’їжджа, 123 (згідно код ДК 021:2015 50720000-8 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування системи централізованого опалення»

Оголошено тендер

548 226.29 UAH
Номер: 7dd8130632b343d1a70497d202cb46f9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-007536-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НІЖИНСЬКА ГІМНАЗІЯ № 15 "ОСНОВА" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: НІЖИНСЬКА ГІМНАЗІЯ № 15 "ОСНОВА" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 548 226.29 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт системи опалення в укритті Ніжинської гімназії № 15 «Основа», що знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Об’їжджа, 123 (згідно код ДК 021:2015 50720000-8 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування системи централізованого опалення»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 01.09.2026 13:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНіжин
Сума548 226.29 UAH