-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015) «Єдиний закупівельний словник» - 44110000-4 Конструкційні матеріали (металопрокат ).
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007730-a
Закупівля здійснюється щодо предмета закупівлі в цілому
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 17.09.26 00:00)
1 875 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
12
дн
22
год
35
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4951db7e5e9d4c93a9188282c86230f6
Внутрішній номер закупівлі:
30254554
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007730-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24153576
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Сергія Гришина, будинок 23/16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Козаков Валентин Миколайович 380504887773 snab_tec@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 875 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 15:30 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 15:30 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 15:30 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 13:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 875 000.00 металопрокат