• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

металопрокат

Оголошено тендер

2 250 000.00 UAH
Номер: 7d9d71b2cd0043ca8550db872abc03e4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-009682-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР"
Замовник: Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР"
Очікувана вартість: 2 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: металопрокат
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 01.09.2026 14:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти, кошти місцевого бюджету.
Сума2 250 000.00 UAH