• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Академіка Філіппова, 46/19, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)

Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Академіка Філіппова, 46/19, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)

5 019 676.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
12
хв
41
сек
Гарантія - 25 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ed2970c4f2cc428bb23d8a8d83e3a666
Внутрішній номер закупівлі: 30254465
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-007645-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Пилипенко Арина 380577252660 arinadgkh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 5 019 676.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 15:05 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 15:05 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження: 01.09.2026 15:05 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 019 676.00 Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Академіка Філіппова, 46/19, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)