• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Академіка Філіппова, 46/19, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)

Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Академіка Філіппова, 46/19, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)

Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)

5 019 676.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
43
хв
52
сек
Гарантія - 25 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Період оскарження: 01.09.2026 15:05 - 14.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.