-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007567-a
Завершена
421 290.00
UAH без ПДВ
Номер:
43d9f6a31a264507bc40c096cdd1d699
Внутрішній номер закупівлі:
30254400
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007567-a
Замовник:
СПАСЬКА ГІМНАЗІЯ НИЖНЬОВЕРБІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20564319
-
Адреса:
78219, Україна, Івано-Франківська область, село Спас, вул. Шашкевича, буд. 308 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Уляна Червінська +380992509077 spastender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-21-012302-a
Очікувана вартість:
421 290.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування для учнів 1-4 класів, орієнтовно 2542 порції
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації харчування для учнів 5-9 класів, орієнтовно 3658 порцій
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГОРОДЕНКО НАДІЯ ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2471419281
-
Адреса:
78219, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський р-н село Спас ВУЛИЦЯ МОКРА будинок 41
Ціна пропозиції
421 290.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bd45ac7d78504590b9e1b39c0db6be5b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-007567-a-a1
Постачальник:
ГОРОДЕНКО НАДІЯ ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2471419281
-
Адреса:
78219, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський р-н село Спас ВУЛИЦЯ МОКРА будинок 41
Номер договору:
14
Сума договору:
421 290.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з організації харчування для учнів 1-4 класів, орієнтовно 2542 порції: 165 230.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації харчування для учнів 5-9 класів, орієнтовно 3658 порцій: 256 060.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації харчування для учнів 5-9 класів, орієнтовно 3658 порцій: 256 060.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний