-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації харчування ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень
Оголошено тендер
421 290.00
UAH
Номер:
91cef2fbe684458a9d103ce09dfd87c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-009074-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
СПАСЬКА ГІМНАЗІЯ НИЖНЬОВЕРБІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20564319
-
Адреса:
78219, Україна, Івано-Франківська область, село Спас, вул. Шашкевича, буд. 308 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СПАСЬКА ГІМНАЗІЯ НИЖНЬОВЕРБІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20564319
-
Адреса:
78219, Україна, Івано-Франківська область, село Спас, вул. Шашкевича, буд. 308 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
421 290.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
01.09.2026 14:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСпас
Сума74 710.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСпас
Сума52 510.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСпас
Сума294 069.50 UAH