• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Миючі засоби

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 15:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 15:00)

41 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
17
хв
40
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 61516f66e7ab46cea49d3821091e89ef
Внутрішній номер закупівлі: 30254294
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-007441-a   
Замовник: Служба безпеки України
Контактна особа: СБУ ДГЗ 380936001863 inet_dgz@ssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 41 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 14:57 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 14:57 - 17.09.2026 15:00
Період оскарження: 01.09.2026 14:57 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 15:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴41 666.67 Миючі засоби в асортименті