-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Миючі засоби
Оголошено тендер
50 000.00
UAH
Номер:
1eebf3d4c9e443548a4095546b0fe3a1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-005895-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Миючі засоби
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищення
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.08.2026 12:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума50 000.00 UAH