-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стент сечовідний 6 Fr 26 см із відкритим кінчиком та Нефростомічний набір 8 Fr згідно СЗ№ 734-734/1 Кравчука А.К.
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007355-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
135 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
34
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f6724151a1b64089ac42807eb9ffab56
Внутрішній номер закупівлі:
30254189
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007355-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43288621
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артем Мельничук +380501030062 melnychukartemwork@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 14:54 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 14:54 - 17.09.2026 08:00
Період оскарження:
01.09.2026 14:54 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴135 000.00 Стент сечовідний 6 Fr 26 см із відкритим кінчиком та Нефростомічний набір 8 Fr