-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стент сечовідний 6 Fr 26 см із відкритим кінчиком та Нефростомічний набір 8 Fr згідно СЗ№ 734-734/1 Кравчука А.К.
Оголошено тендер
144 450.00
UAH
Номер:
bf0bd8d6bf874362a7b6502ab70b1e3a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-009273-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43288621
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43288621
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
144 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стент сечовідний 6 Fr 26 см із відкритим кінчиком та Нефростомічний набір 8 Fr згідно СЗ№ 734-734/1 Кравчука А.К.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
Дата опублікування:
01.09.2026 14:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума144 450.00 UAH