-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аналізатор електролітів
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007262-a
Аналізатор електролітів (Код ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори; Код НК 024:2023: 56682 — Автоматичний йоноселективний аналізатор IVD (діагностика in vitro ))
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
117 180.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
39
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
97340106bed44751af1b51f9437b2c68
Внутрішній номер закупівлі:
30254110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007262-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Братська лікарня" Братської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998331
-
Адреса:
55401, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, селище Братське, вул. Лесі Українки, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Вікторівна Леонович +380513191468 bratska_likarnja986@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
117 180.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 14:50 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 14:50 - 18.09.2026 12:00
Період оскарження:
01.09.2026 14:50 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴117 180.00 Аналізатор електролітів (Код ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори; Код НК 024:2023: 56682 — Автоматичний йоноселективний аналізатор IVD (діагностика in vitro ))