-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналізатор електролітів
Оголошено тендер
126 000.00
UAH
Номер:
a969c7a2cfa647e8a06a33bb3d2cb12c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-008093-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Братська лікарня" Братської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998331
-
Адреса:
55401, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, селище Братське, вул. Лесі Українки, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Братська лікарня" Братської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998331
-
Адреса:
55401, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, селище Братське, вул. Лесі Українки, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
126 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аналізатор електролітів
Примітки:
Аналізатор електролітів (Код ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори; Код НК 024:2023: 56682 — Автоматичний йоноселективний аналізатор IVD (діагностика in vitro))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.09.2026 14:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума126 000.00 UAH