• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 39710000-2 — Електричні побутові прилади.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 16:00)

227 081.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
19
год
14
хв
22
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 53aecfc40fca43348b7c58e929c749a4
Внутрішній номер закупівлі: 30254073
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-007233-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Паламарчук А.А. 380951851192 alyonapalam@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 227 081.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 14:49 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 14:49 - 17.09.2026 16:00
Період оскарження: 01.09.2026 14:49 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴227 081.00 Код ДК 021:2015: 39710000-2 — Електричні побутові прилади.