-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 39710000-2 — Електричні побутові прилади.
Оголошено тендер
272 497.20
UAH
Номер:
9be2b44481974befbe64a39953914658
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-009243-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998803
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998803
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
272 497.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 39710000-2 — Електричні побутові прилади.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
Дата опублікування:
01.09.2026 14:44
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
у зв'язку з потребою
-
Дата публікації:
01.09.2026 14:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Промислова сушльна машина (10 кг/цикл)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пральна машина (Максимальне завантаження 12 кг,)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума272 497.20 UAH