-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Навчальне обладнання для оснащення кабінету хімії та лабораторії хімії, кабінету фізики та лабораторії фізики; кабінету біології та лабораторії біології, для STEM- лабораторій для реалізації публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» (код за ДК 021:2015 39160000-1 Шкільні меблі)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007199-a
Закупівля співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 17.09.26 00:00)
2 553 875.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
14
год
33
хв
38
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
823e1944c1ed4175992d0e296c4e82e6
Внутрішній номер закупівлі:
30254050
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007199-a
Замовник:
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ПОЧАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПОЧАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23591156
-
Адреса:
47025, Україна, Тернопільська область, місто Почаїв, вул. Шевченка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грішина Юлія +380976653221 bugalteriapochaiv@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 553 875.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 14:48 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 14:48 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 14:48 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 14:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 553 875.00 Навчальне обладнання для оснащення кабінету хімії та лабораторії хімії, кабінету фізики та лабораторії фізики; кабінету біології та лабораторії біології, для STEM- лабораторій для реалізації публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» (код за ДК 021:2015 39160000-1 Шкільні меблі)