• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Навчальне обладнання для оснащення кабінету хімії та лабораторії хімії, кабінету фізики та лабораторії фізики; кабінету біології та лабораторії біології, для STEM- лабораторій для реалізації публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» (код за ДК 021:2015 39160000-1 Шкільні меблі)

Оголошено тендер

3 064 650.00 UAH
Номер: 3774397612084bbeb1dcf4bdf6ae67ca
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-006983-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ПОЧАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПОЧАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ПОЧАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПОЧАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 3 064 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Навчальне обладнання для оснащення кабінету хімії та лабораторії хімії, кабінету фізики та лабораторії фізики; кабінету біології та лабораторії біології, для STEM- лабораторій для реалізації публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» (код за ДК 021:2015 39160000-1 Шкільні меблі)
Примітки: ЗАКУПІВЛЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ В РАМКАХ UKRAINE FACILITY
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 01.09.2026 13:28
Донорська програма: Програма ЄС (Ukraine Facility)

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяПочаїв
Сума2 758 185.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяПочаїв
Сума306 465.00 UAH