-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 44530000-4 Кріпильні деталі (Саморізи, заклепки та інше)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007179-a
Саморізи, заклепки та інше
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
18 400.25
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
05
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
acbf22c48c1e45069b0ad41746a3a95d
Внутрішній номер закупівлі:
30254012
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007179-a
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14310862
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, Вишгородський район, вулиця Збройних Сил України, будинок 7/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кокошин Артем Вячеславович 380459344191 A.KOKOSHYN@CHNPP.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 400.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 14:47 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 14:47 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 14:47 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 14:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 400.25 Саморізи, заклепки та інше