• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Саморізи, заклепки та інше

Оголошено тендер

22 080.31 UAH
Номер: 1d8cf8747cc0403796eddfbb2aa858da
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-009121-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
Очікувана вартість: 22 080.31 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Саморізи, заклепки та інше
Примітки: Кокошин А.В., п. 10 Особливостей, затверджених ПКМУ від 12.10.2022 № 1178. Повторні торги.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 01.09.2026 14:41
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2408120 - Підтримка у безпечному стані блоків та об'єкта "Укриття" та заходи щодо зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС
Сума22 080.31 UAH