• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мати мінераловатні

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

1 693 333.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
33
хв
48
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f9b64747be6f43a8a6a15a1a202577cc
Внутрішній номер закупівлі: 30253700
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-006868-a   
Замовник: КП "Харківські теплові мережі"
Контактна особа: Марина Губар 380503661698 m.hubar.htm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14920000-6 Вторинна неметалева відновлена сировинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 693 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 14:38 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 14:38 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 14:38 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 15:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 693 333.33 Мати мінераловатні